Kozoroh

Kozoroh

Pět disků
2016


Tarotová karta Pět disků

Kozoroh - horoskop na rok 2016

Karta Pět disků nepatří na první pohled mezi ty příliš pozitivní. Poukazuje na bídu, starosti a strádání. Velkou otázkou však je, zda se tyto nepříznivé vlivy projeví ve skutečném životě a nebo pouze ve Vaší mysli – tedy, zda se bude jednat o reálné strádání Kozorohů a nebo jen o plané obavy. I ty však mohou samozřejmě přinést mnoho bezesných nocí.

Horoskop na rok 2016 proto Kozorohům doporučuje, aby se připravili na náročný rok. Budete mít pocit, že Vám něco chybí, že o něco přicházíte, že se Vám něčeho nedostává, že jste si něčím nejistí. Tyto nepříjemné pocity lze shrnout jako různorodé obavy. Jak jsme již naznačili, v mnoha případech se však bude jednat pouze o Vaše představy. A s nimi často souvisí potřeba změn myšlení a hodnot.

Kozorozi, pokud máte například pocit, že musíte mít nové a lepší auto, telefon, počítač nebo odjet na ještě luxusnější dovolenou než Váš soused, pak budete v roce 2016 patrně zklamání. Místo dalšího růstu a životního rozmachu Vás začne sužovat riziko krachu, bankrotu, nebo ztráty peněz či majetku; možná i ztráty přátel, kteří však jsou často jen vypočítavými prospěcháři. Řešení je však jediné možné – přestaňte si klást zbytečně vysoké cíle a začněte stát nohama na zemi. Kozorozi, přehodnoťte Vaše cíle, způsob života i to, kdo Vás ovlivňuje a manipuluje, a začnete se opět cítit skvěle.

Tarotová karta Pět disků Kozorohy nabádá, pokuste se pochopit z čeho pramení Vaše obavy a pokuste se je překonat. Místo neustálého strachu z bídy, ožebračení a ztráty všeho druhu, si připusťte, že něco starého Vás opouští a život nebude stejný jako dříve. To však neznamená, že bude horší než dříve. Tarotový horoskop radí, zbavte se všeho, co již neslouží a začněte uvažovat jiným způsobem. Během roku 2016 vnitřně dozrajete natolik, abyste se od svého strachu oprostili a začali si zase užívat života.Zjistěte více po telefonu

Venuše – Výklad karet, Astrologie, Numerologie

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Přijde vám čekání na toho pravého nekonečné? S pomocí mých karet dlouho sama nezůstanete! Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20. Kartářka Venuše

Jasmína – Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 70 10 20. Kartářka Jasmína

SMS pište ve tvaru VYLOZ JASMINA a váš text na 904 30 46

Denisa – Výklad karet, Numerologie, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Vrátí se k vám? S pomocí karet vám upřímně odpovím!
Numerologie mi umožní předpovídat i přesná časová období!
Paní Denisa na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ DENISA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Tarotová karta Pět disků
Tarotová karta Pět disků


eTarot