Vodnář

Vodnář

Horoskop
2018


Vodnář - karta pro kariérní horoskop 2018

Vodnář - horoskop na rok 2018

Společnost

Časy asketického pobytu v ústraní jsou nenávratně pryč. Kariérní horoskop předpovídá, že Vodnáři budou pracovat týmově s ostatními. Kariéra, která Vás učiní šťastnými, není ohraničena čtyřmi zdmi Vaší kanceláře, ale spíše souhvězdím spolupracovníků, kteří Vás obklopují a s nimiž tvoříte jeden tým. Klíč od věže, kam jste se chtěli uzavřít a truchlit nad neúspěchem, schovejte do skříně mezi staré spodní prádlo. Možná se bude někomu hodit, ale Vodnář to v roce 2018 jistě nebude.

Horoskop vybízí: ideální náčrt toho, co Vás čeká, si musíte udělat sami. Kariérní horoskop však přináší inspiraci, která může sloužit jako omalovánky. Stačí vzít do ruky štětec a barvy a začít podle vzoru vybarvovat vlastní život.

Horoskop věští úspěch projektu Vodnáře

Věřte si! Malý příklad: pokud Vás baví skákání přes švihadlo, možná se v roce 2018 dáte v parku do řeči s pár sportovci, kteří Vás zahlédli při této aktivitě. Za měsíc pak uspořádáte společnými silami soutěž o oblastního přeborníka. Díky YouTube a Facebooku však už za rok získáte deset tisíc novopečených fanoušků a v práci dáte výpověď. Davy nadšenců pak Vodnáře ponesou na ramenou při vyhlášení světového mistrovství, které nezorganizoval nikdo jiný než právě Vy!

Kariérní horoskop však předjímá i jiné scénáře v roce 2018. Všem je však společné to, že Vodnář je zasazen mezi ostatní a září jako slunce na obloze – nejjasnější hvězda mezi ostatními. Čím lepší tým lidí kolem Vás, tím zářivější kariéra a slastný pocit zadostiučinění z toho, že děláte něco pro blaho všech.Zjistěte více po telefonu

Rachel – Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Ještě jste nepotkali ten pravý protějšek? Toužíte po lásce?
Společně ji dokážeme najít, zavolejte mi!
Paní Rachel na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ RACHEL a váš text na 904 30 46

Anabela – Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Přeroste vaše přátelství v lásku?
To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu!
Vaše Anabela na tel.: 906 70 10 20!

SMS pište ve tvaru VYLOZ ANABELA a váš text na 904 30 46

Lena – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Léčitelství

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Můžete mu věřit? Není vám nevěrný?
Ohleduplně vám odpovím, karty mi odhalí všechny skryté události!
Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20! Kartářka Lena

SMS pište ve tvaru VYLOZ LENA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Vodnář - karta pro kariérní horoskop 2018

Kariéru v roce 2018 doprovodí potlesk a lajky

Víte kolik zrnek písku je zapotřebí, aby vznikla hromada? Že ne? Nebojte se, nejste sami! Horoskop říká, že odpověď na tuto zapeklitou otázku Vodnáři naleznou v praxi. Vaše kariéra bude lákat pozornost ostatních. Kolik jich však bude zapotřebí, abyste získali pocit, že Vás sledují skutečné davy? Vězte, že to poznáte, až uslyšíte jejich potlesk a uvidíte astronomické "lajky" u Vašich příspěvků na Facebooku.

Lidský dotek a fyzická přítomnost

Vodnáři, by podle horoskopu měli rok 2018 zasvětit práci, která umožňuje i skutečný lidský dotek nebo fyzickou přítomnost. Nemusíte mít právě masážní nebo kosmetický salón, ale kariéra v oblasti školení nebo servisu přímo u zákazníka, případně v nějaké sociální nebo neziskové organizaci může být velmi žádoucí.

Kariéra Vodnáře – doporučení

  1. Vodnáři, kariérní horoskop Vás povzbuzuje – nebojte se zakašlat, když na sebe chcete upozornit a říct ostatním něco důležitého. Nezůstávejte „ve stínu“ ostatních během letošního roku.
  2. V roce 2018 můžete také najít štěstí v nějaké věrohodné organizaci nebo společnosti. Existuje spousta možností od Člověka v tísni, Lékařů bez hranic nebo Červeného kříže až po ČEZ, Google nebo Deloite.
  3. Vzdělání je zásadní. Vodnáři, kariérní horoskop radí opatřit si úřední razítko. Zvolte pouze takový kurz, za který na samém konci získáte skutečně hodnotný certifikát.
  4. V roce 2018 si nikdy nenechte ujít příležitost k dlouhé a teplé koupeli. Být uvolněný a svěží je polovinou úspěchu.
  5. Horoskop doporučuje požadovat potvrzení ke každé platbě. Vaše kariéra může být ohrožena pokusem o zpronevěru (zrada kolegy, přítele atp.)


eTarot