Štír

Štír

Horoskop
2018


Štír - karta pro karérní horoskop 2018

Štír - horoskop na rok 2018

Dítě

Kariérní horoskop na rok 2018 Štírům předpovídá kariérní úspěch v podobě vlastního jedinečného projektu. Dítě představuje vyvrcholení pracovního úsilí, zhmotnění Vašich snů a snahy, které v roce 2018 získají vlastní tvář a samostatný život.

Příklady

Štír – projektant

Štír, který pracuje na vývoji u automobilové společnosti, přijde s novým nečekaným řešením. Benzín, nafta, CNG i propanbutan – to vše tu již nyní bylo. Štír v roce 2018 dokáže vymyslet hotový poklad, třeba i motor, který bude jezdit jen na vodu!

Štír – průvodčí

Avšak zpátky na zem. Pokud jste zaměstnáni jako obyčejný průvodčí u dráhy, i zde dosáhnete velkých úspěchů. Předložíte řediteli inovativní návrh, jak cestujícím zpříjemnit dlouhé chvíle mezi zastávkami. Myslíte si, že nebudete vyslyšeni? V tom případě založíte vlastní dopravní společnost a s ní i první vlak, ze kterého cestující nebudou chtít vystoupit ani na konečné stanici! Štír se tak zapíše v roce 2018 se do dějin železniční dopravy jako ten nejpříjemnější dopravce na světě.

Štír – v tajných službách

Štíři, rozvíjíte kariéru v tajných službách? Nemusíte být proslulý jako James Bond, úplně postačí, když v souladu s horoskopem vytvoříte jedinečné řešení nějakého úkolu. Štíři, Máte stopovat návštěvníky určitého hotelu? Věnujete jim luxusní pero značky Parker s mikročipem pro odposlech a sledování. Takový vzácný dar nikdo neodloží do šuplíku, obzvláště když k tomu přidáte historku o tom, že se se jedná o dar jejího veličenstva Alžběty II. pro milióntého návštěvníka Británie v roce 2018!Zjistěte více po telefonu

Dalila – Astrologie, Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 70 10 20 Astroložka Dalila

SMS pište ve tvaru VYLOZ DALILA a váš text na 904 30 46

Judita – Výklad karet, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Přestává vaše manželství fungovat?
Chcete rozpad vztahu zažehnat? Ráda vám poradím jak!
Kartářka Judita na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ JUDITA a váš text na 904 30 46

Nikol – Výklad karet, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Jak získat zpět ztracenou lásku?
Netrapte se a zavolejte mi! Díky výkladu karet to dokážeme!
Najdete mne na tel.: 906 70 10 20. Vaše Nikol

SMS pište ve tvaru VYLOZ NIKOL a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Štír - karta pro karérní horoskop 2018

Harmonický rok 2018

Kariérní horoskop Štíry potěší sdělením, že v roce 2018 budou do sebe věci ideálně zapadat. Vaše kariéra i soukromý život začnou připomínat dvě strany zipu. Stačí je přejet spojujícím „jezdcem“, který je pevně semkne dohromady. Skloubit rodinu a kariéru bude pro Štíry snazší než kdy dříve!

Horoskop Štíry nabádá k hrdosti

Měli byste být hrdí na Vaše zásluhy. Neustálý tlak na zvyšování produktivity je jako guma, jenž neustále maže čáru, kterou před ní kreslí tužka. Ovšem Štír je hrdý a moudrý. V roce 2018 vezme do ruky skutečné pero, kterým dokáže obtáhnout naznačenou linku svých kariérních úspěchů tak, že už je žádná sebelepší guma nesmaže. Horoskop radí, ohlédněte se v roce 2018 zpět a pohlaďte své sebevědomí.

Kariéra Štíra – doporučení

  1. Štíři, připravte se nasadit si korunovační klenoty. V roce 2018 jste předurčeni vládnout. Kariérní horoskop předpovídá, že Štír bude úspěšný manažer, šéf nebo nadřízený.
  2. Objevte kouzelnou látku, která Vás podpoří. Pořiďte si malý talisman – nejlépe kámen Vašeho znamení zvěrokruhu, který Vám ukáže směr.
  3. Základní otázka kariérního horoskopu je, jak se v roce 2018 dostat přes neviditelnou pavučinu příležitostí a nástrah. Odpověď je jednoduchá: spoléhejte na vědu, ne na sny.
  4. Kariérní horoskop vybízí Štíra: v roce 2018 se vyhněte velkým půjčkám. Tento rok není příznivý pro dluhy.
  5. Jako zástupce zužitkuje Štír své kariérní vyhlídky nejlépe. Štír bude mít ideální schopnost mluvit v roce 2018 za druhé (jako diplomat, delegát, poslanec, mluvčí atd.)


eTarot