Ryby

Ryby

Horoskop
2018


Ryby - karta pro kariérní horoskop 2018

Ryby - horoskop na rok 2018

Psaní

Korespondence a psaný projev budou pro Ryby v roce 2018 stěžejní při budování kariéry. Měli byste si proto zkontrolovat, zda patička Vašeho e-mailu obsahuje všechny důležité údaje. Avšak podpisem komunikace jen končí, to hlavní skryto je uprostřed – je to obsah! Kariérní horoskop Rybám radí, aby si o stylistice něco nastudovali, případně absolvovali kurz kreativního psaní. Jde totiž o to, jestli je pro Vás práce se slovy jen berlou, o kterou se belhajíc prací kupředu tu a tam opíráte, nebo zda věty používáte dovedně jako šermířské kordy, které rozhodují každý den v zápasech právě o úspěchu Vaší kariéry. Horoskop zdůrazňuje: jazyk je nástrojem, který rozhodne o kariérním úspěchu Ryb.

Ryby v roce 2018 nepoletí na Havaj

Ryby by se měli rovněž připravit na to, že jejich práce není letenkou na Havaj. Horoskop naznačuje, že se můžete snadno stát, že Vám někdo při odletu do karibského ráje zaklepe na rameno a řekne: „pane / paní, Vaše místo bylo zrušeno, vraťte se prosím zpět na zem“. Všichni jsme nahraditelní, ale nedělejte si z toho těžkou hlavu. Naopak, pokud na Ryby bude v roce 2018 někdo tlačit s tím, abyste podávali výkon za dva, s klidným srdcem takovému člověku sdělte, že se s ním o práci i výdělek rozdělíte na půl.Zjistěte více po telefonu

Anabela – Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Přeroste vaše přátelství v lásku?
To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu!
Vaše Anabela na tel.: 906 70 10 20!

SMS pište ve tvaru VYLOZ ANABELA a váš text na 904 30 46

Ludmila – Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním!
Vaše Ludmila na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ LUDMILA a váš text na 904 30 46

Emanuela – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 70 10 20!

SMS pište ve tvaru VYLOZ EMANUELA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Ryby - karta pro kariérní horoskop 2018

Horoskop předpovídá rozkvět kariéry

Kariéra však není jen „výtahem“ pro manažery a řídící pracovníky. Podle horoskopu i Ryba, která uvízla za pultem smíšeného zboží v zapadlé vesničce Kopaniny (vesnice na západě České republiky spadající pod město Aš. V roce 2011 zde trvale žilo 122 obyvatel), má v roce 2018 šanci na vzestup a spokojený život. Nastudujte si aktuální trendy v psaní životopisů a motivačních dopisů, vytáhněte si svoji osobní kartu, pořiďte si talisman (kámen Vašeho znamení zvěrokruhu) a vyzbrojeni neochvějnou vírou v úspěch se vrhněte do sítě internetu hledat místo pro lepší zítřky. Ryby čeká podle horoskopu období rozkvětu.

Kariérní horoskop připomíná: pravda je, že ze semene kopretiny nevyroste ani dub, ani růže, ale přesto svébytná překrásná květina. Ryby, odhalte proto během roku 2018, co ve Vás vězí, a nechejte Vaši kariéru růst stejně přirozeně, jako by to byla květina, kterou si pěstujete doma za oknem.

Kariéra Ryb – doporučení

  1. Ryby, kariérní horoskop předpovídá náhlý zvrat ve Vaší kariéře. Ale zachovejte klid, bude to obrat k lepšímu!
  2. Měli byste být připraveni na jistý „rozkol“ v roce 2018. Může se jednat o rozpor se šéfem nebo kolegou, může to být však i osobní problém, který bude mít vliv na Vaši kariéru.
  3. Kariérní horoskop doporučuje držet se pohodlného místa tak dlouho, jak jen to je možné. Ryby, skutečná kariéra je jako koncert – živá a nepředvídatelná. Obvykle je lepší sedět, než mít vstupenky jen na stání.
  4. Tarotové karty poskytnou Rybám užitečné vodítko. Zvažte alespoň jeden výklad karet v roce 2018.
  5. Rok 2018 přinese také požadovaný nárůst. Podle horoskopu Vás čeká vzestup sil a upevnění moci. Ryby, užívejte přízně, která je napsána v neviditelné cestě osudu.


eTarot