Rak

Rak

Horoskop
2018


Rak - karta pro kariérní horoskop 2018

Rak - kariérní horoskop na rok 2018

Smutek

Někdy je třeba překonat nezdar a nebo se smířit s tím, že Vás práce jednoduše netěší tak, jak tomu bylo dříve. Kariérní horoskop však Rakům vzkazuje, aby rozhodně nevěšeli hlavu. Rok 2018 sice uvozuje karta Smutek, ale jedná se o výzvu, kterou by Raci měli překonat a ne se jí odevzdávat.

Optimismem proti nepřízni roku 2018

Když víte, že předpověď hlásí deštivé počasí, vybavíte se deštníkem nebo pláštěnkou, ale rozhodně nezrušíte všechny plány na víkend. Kariéra Raka by na tom měla být podobně. Pokud jste hudebním virtuózem, vezmete si v případě špatné předpovědi do lesa raději flétnu místo kytary, protože ta pár kapek rozhodně snese. Rok 2018 Raky vyzývá, aby stejně tak optimisticky přistupovali i ke kariérnímu horoskopu. Potlesk čeká všechny, kteří se dokáží vzchopit, kousnout se do rtu a překonat i obtížné období.Zjistěte více po telefonu

Lena – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Léčitelství

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Můžete mu věřit? Není vám nevěrný?
Ohleduplně vám odpovím, karty mi odhalí všechny skryté události!
Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20! Kartářka Lena

SMS pište ve tvaru VYLOZ LENA a váš text na 904 30 46

Rachel – Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Ještě jste nepotkali ten pravý protějšek? Toužíte po lásce?
Společně ji dokážeme najít, zavolejte mi!
Paní Rachel na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ RACHEL a váš text na 904 30 46

Nela – Astrologie, Jasnovidectví a věštění

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 70 10 20! Astroložka Nela

SMS pište ve tvaru VYLOZ NELA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Rak - karta pro kariérní horoskop 2018

Horoskop radí pečlivě vybírat

Pomerančový džus se často vyrábí z koncentrátu, tedy zhuštěné šťávy, která se později zředí vodou na potřebnou míru. Rak by měl v roce 2018 postupovat obdobně. Zkuste z Vaší práce vybrat tu podstatnou esenci, která je jejím bezpodmínečným základem a pomůže Vám v nesnázích (v období nemoci atp.), a když bude vše zase dobré, můžete vše opět trochu „naředit“ na správnou míru. Až Vám bude nejhůř, horoskop radí, abyste se soustředili jen na to podstatné a vše ostatní přenechali jiným.

Úspěch navzdory potížím

Například, pokud je pro kariéru Raka – pekaře stěžejní jeho malý soukromý krámek, může na 14 dní v létě, kdy onemocní oba pomocníci, nechat polovinu regálů prázdnou a upéct skutečně jen to, co ho těší a co umí nejlépe. Zákazníci to jistě pochopí a Váš těžký osud bude nakonec tou nejlepší reklamou. Horoskop Rakům věští těžké ale přesto úspěšné období kariéry.

Kariéra Raka – doporučení

  1. Raci, nebojte se jemně zakašlat, pokud chcete upozornit na svoji maličkost. Kariérní horoskop u Vašeho znamení doporučuje pomalé a jemné prosazování osobnosti.
  2. Buďte hrdou součástí firmy, podniku nebo organizace. Rok 2018 je vhodný k rozvoji profesních vyhlídek v širším týmu spíše než na vlastní pěst.
  3. Hodnotný a dobře vyhlížející certifikát Vašich schopností visící na stěně může ve velké míře podpořit i Vaše sebevědomí. Horoskop ohlašuje období, kdy takový vliv může být rozhodující.
  4. Nezapomeňte na potřebnou relaxaci. Pouze čerstvý Rak je schopen se pohybovat dopředu a budovat slibnou kariéru v roce 2018. Dopřejte si dlouhou a teplou koupel alespoň jednou týdně.
  5. Nevěřte nikomu, kdo tvrdí, že má spolehlivý recept na úspěch. Raci, podle horoskopu je v roce 2018 budoucnost v prvé řadě ve Vašich vlastních rukách.


eTarot