Lev

Lev

Horoskop
2018


Lev - karta pro kariérní horoskop 2018

Lev - horoskop na rok 2018

Voják

Řád a disciplína pomohou Lvům během roku 2018 k jejich vytouženým kariérním cílům. Horoskop připomíná, že můžete mít třeba košili bez kravaty nebo i rozedrané tričko, pokud zrovna nepracujete v bance, ale záležet bude především na kázni a disciplíně, se kterou plníte úkoly a předsevzetí. Lev, který zaspí letadlo do Lucemburku, jež jej mělo dopravit k přijímacímu pohovoru na místo generálního ředitele oceláren Arcelor Mittal si může rvát chlupy z hřívy, ale slibnou kariéru už asi nezachrání. Ovšem ani Lev, který si v roce 2018 pořídí zlaté plnící pero a bude všude chodit včas, nemá ještě vyhráno. Nikdo mu nedá podepsat úžasnou smlouvu jen proto, že by na ní jeho podpis vypadal stylově.

Rok 2018 přeje zapáleným Lvům

Kariéra Lva bude odvislá od toho, jak moc je pro věc zapálen. Pokud má na stole výroční zprávu nebo průběžné grafy prodeje za rok 2018 a přesto zívá nudou, je nejvyšší čas dát se na modlení. Kariéře takového Lva by snad pomohl už jen zázrak. Horoskop však upozorňuje, že přirozeným živlem u Lvů je oheň, takže většina z těchto hrdých vládců savany dokáže svůj zápal dát dostatečně najevo.Zjistěte více po telefonu

Rachel – Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Ještě jste nepotkali ten pravý protějšek? Toužíte po lásce?
Společně ji dokážeme najít, zavolejte mi!
Paní Rachel na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ RACHEL a váš text na 904 30 46

Lea – Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Jako matka jste selhala? Nevíte, jak svou chybu napravit?
Ráda vám poradím, zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20!
Kartářka Lea

SMS pište ve tvaru VYLOZ LEA a váš text na 904 30 46

Pavlína – Astrologie, Výklad snů

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Máte z dětství špatné vzpomínky?
Proč se vám matka nikdy neomluvila? Zodpovím všechny vaše otázky!
Vaše Pavlína! Tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ PAVLINA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Lev - karta pro kariérní horoskop 2018

Podle horoskopu pomůže dochvilnost a houževnatost

Lev nežere trávu a ani rok 2018 na tomto faktu nic nezmění. Jinak řečeno, horoskop nevidí žádné eso v rukávu, kterým by převrátil Vaši přirozenost a pomohl odstartovat nečekaný kariérní růst. Nelze skutečně dělat nic jiného, než spoléhat na Vaše „vojenské“ schopnosti jako jsou přesnost, vytrvalost a trpělivost. Ty Lva dovedou krůček po krůčku zase o stupínek výše na pomyslném žebříčku pracovních úspěchů a seberealizace.

Kariéra Lva – doporučení

  1. Lvi, nedělejte žádné radikální změny v názorech nebo chování. Horoskop radí zachovat si svůj vlastní styl. Ostatní jsou na něj již zvyklí.
  2. V roce 2018 bude velmi dobré oddělit kariéru od osobního života. Nenechte jednu část zastínit druhou.
  3. Vaše pohodlné křeslo je nadmíru důležité. Pokud pracujete v kanceláři nebo třeba jako řidič, vězte, že Vaše páteř a záda potřebují náležitou péči, aby zůstala zdravá po celý rok 2018. Jedná se o zvláště zranitelnou část těla lidí narozených ve znamení Lva.
  4. Lvi, podle kariérního horoskopu, by měla karta Voják sloužit jako inspirace pro přemítání a meditaci. Zavřete oči a nechejte svou fantazii udělit Vám tu nejlepší radu – přemýšlejte o tom, jaké „vojenské“ dovednosti nebo přístup Vám mohou nejvíce pomoci v kariéře.
  5. Nárůst je klíčové slovo pro rok 2018. Lvi, zvýšení schopností je pravděpodobné, vzestup znalostí a vědomostí je nevyhnutelný.


eTarot