Lev

Lev

Horoskop
2018


Lev - karta pro karérní horoskop 2018

Lev - horoskop na rok 2018

Voják

Řád a disciplína pomohou Lvům během roku 2018 k jejich vytouženým kariérním cílům. Horoskop připomíná, že můžete mít třeba košili bez kravaty nebo i rozedrané tričko, pokud zrovna nepracujete v bance, ale záležet bude především na kázni a disciplíně, se kterou plníte úkoly a předsevzetí. Lev, který zaspí letadlo do Lucemburku, jež jej mělo dopravit k přijímacímu pohovoru na místo generálního ředitele oceláren Arcelor Mittal si může rvát chlupy z hřívy, ale slibnou kariéru už asi nezachrání. Ovšem ani Lev, který si v roce 2018 pořídí zlaté plnící pero a bude všude chodit včas, nemá ještě vyhráno. Nikdo mu nedá podepsat úžasnou smlouvu jen proto, že by na ní jeho podpis vypadal stylově.

Rok 2018 přeje zapáleným Lvům

Kariéra Lva bude odvislá od toho, jak moc je pro věc zapálen. Pokud má na stole výroční zprávu nebo průběžné grafy prodeje za rok 2018 a přesto zívá nudou, je nejvyšší čas dát se na modlení. Kariéře takového Lva by snad pomohl už jen zázrak. Horoskop však upozorňuje, že přirozeným živlem u Lvů je oheň, takže většina z těchto hrdých vládců savany dokáže svůj zápal dát dostatečně najevo.Zjistěte více po telefonu

Denisa – Výklad karet, Numerologie, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Vrátí se k vám? S pomocí karet vám upřímně odpovím!
Numerologie mi umožní předpovídat i přesná časová období!
Paní Denisa na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ DENISA a váš text na 904 30 46

Zina – Výklad karet, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 70 10 20! Kartářka Zina

SMS pište ve tvaru VYLOZ ZINA a váš text na 904 30 46

Karolína – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie, Výklad snů

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Plánujete změnu zaměstnání?
Jak se vám bude dařit? Společně najdeme kýžené odpovědi!
Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20! Kartářka Karolína

SMS pište ve tvaru VYLOZ KAROLINA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Lev - karta pro karérní horoskop 2018

Podle horoskopu pomůže dochvilnost a houževnatost

Lev nežere trávu a ani rok 2018 na tomto faktu nic nezmění. Jinak řečeno, horoskop nevidí žádné eso v rukávu, kterým by převrátil Vaši přirozenost a pomohl odstartovat nečekaný kariérní růst. Nelze skutečně dělat nic jiného, než spoléhat na Vaše „vojenské“ schopnosti jako jsou přesnost, vytrvalost a trpělivost. Ty Lva dovedou krůček po krůčku zase o stupínek výše na pomyslném žebříčku pracovních úspěchů a seberealizace.

Kariéra Lva – doporučení

  1. Lvi, nedělejte žádné radikální změny v názorech nebo chování. Horoskop radí zachovat si svůj vlastní styl. Ostatní jsou na něj již zvyklí.
  2. V roce 2018 bude velmi dobré oddělit kariéru od osobního života. Nenechte jednu část zastínit druhou.
  3. Vaše pohodlné křeslo je nadmíru důležité. Pokud pracujete v kanceláři nebo třeba jako řidič, vězte, že Vaše páteř a záda potřebují náležitou péči, aby zůstala zdravá po celý rok 2018. Jedná se o zvláště zranitelnou část těla lidí narozených ve znamení Lva.
  4. Lvi, podle kariérního horoskopu, by měla karta Voják sloužit jako inspirace pro přemítání a meditaci. Zavřete oči a nechejte svou fantazii udělit Vám tu nejlepší radu – přemýšlejte o tom, jaké „vojenské“ dovednosti nebo přístup Vám mohou nejvíce pomoci v kariéře.
  5. Nárůst je klíčové slovo pro rok 2018. Lvi, zvýšení schopností je pravděpodobné, vzestup znalostí a vědomostí je nevyhnutelný.


eTarot