Kozoroh

Kozoroh

Horoskop
2018


Kozoroh - karta pro kariérní horoskop 2018

Kozoroh - horoskop na rok 2018

Myšlenky

Rok 2018 přinese Kozorohům nejednu zvláštní myšlenku. Vaše kariéra a vlastní podnikání budou podle horoskopu zaměstnávat mysl Kozorohů více než dříve. Můžete proto čekat důležité období, kdy se rozhodne o Vaší budoucnosti na dlouho dopředu. Horoskop připomíná, že rok 2018 se stane ideálním k tomu, abyste otevřeli skříň a vysypali z ní kostlivce (rezidua minulosti), kteří Váš čas od času straší.

Dal Vám šéf loni nižší prémie, protože jste zařídili některé úkoly jinak, než si představoval? Rok 2018 je ideální příležitostí otevřít toto palčivé téma a otevřeně si s ním o všem promluvit. Boxerské rukavice a ručník nechejte ale raději doma ve sportovní tašce. Kariéru Kozoroha je třeba řešit v jemných krajkových rukavičkách a nejlépe u šálku lahodné Vídeňské kávy.

Horoskop roku 2018 povzbuzuje mozek

Ideální je při práci přemýšlet. Kariérní horoskop na rok 2018 je předzvěstí úspěchu doprovázeného výraznou aktivitou neuronové sítě mozku Kozoroha. Pokud mají Vaše svaly rády masáž, měli byste se nyní zaměřit na to, co povzbuzuje pro změnu i Váš mozek. Dopřejte mu čerstvý vzduch , thein, kofein, ale i kulturní vzpruhu.

Bez pravidelného odpočinku to ovšem také nepůjde. Pošťák, který je celý den na nohou, již také večer nevyrazí na výlet, ale bude odpočívat raději na kanapi u televize. Stejně tak i Kozoroh, jemuž hlava září jako žárovka, by měl před setměním vypnout a věnovat se třeba zahrádce, venčení čtyřnohého miláčka nebo pletení šály. Ano, kariérní cesta kupředu není přímý sprint, ale vlastně takový zvláštní tanec – dva kroky dopředu, jeden zpět, krok bokem a zase znova.Zjistěte více po telefonu

Lena – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Léčitelství

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Můžete mu věřit? Není vám nevěrný?
Ohleduplně vám odpovím, karty mi odhalí všechny skryté události!
Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20! Kartářka Lena

SMS pište ve tvaru VYLOZ LENA a váš text na 904 30 46

Lea – Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Jako matka jste selhala? Nevíte, jak svou chybu napravit?
Ráda vám poradím, zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20!
Kartářka Lea

SMS pište ve tvaru VYLOZ LEA a váš text na 904 30 46

Nela – Astrologie, Jasnovidectví a věštění

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 70 10 20! Astroložka Nela

SMS pište ve tvaru VYLOZ NELA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Kozoroh - karta pro kariérní horoskop 2018

Kariéra Kozoroha stojí na vlastních nápadech

Pochyby jsou důležité, ale horoskop varuje – dejte pozor, aby se nestaly tekutým pískem (bažinou), ve kterém Vaše nápady uvíznou a Vy se už nehnete z místa. Kariérní horoskop na rok 2018 doporučuje, aby Kozoroh bedlivě pozoroval konkurenci, ale nápady si ponechal vlastní. Zavést čárový kód na zboží kdysi trvalo téměř deset let. Když však Kozoroh v roce 2018 vymyslí čtyřhranný tvar doutníku, bude se z něj vznášet čtvercový kouř již za měsíc!

Kariéra Kozoroha – doporučení

  1. Kozorozi, kariérní horoskop zmiňuje, že v roce 2018 bude důležité vysvětlovat více své skutečné záměry. Lidé kolem Vás potřebují vědět „proč“ děláte všechno to, co děláte.
  2. Musíte přijmout odlišné názory. Svět není bílý ani černý. Dát ostatním najevo toleranci není známkou slabosti, ale důkazem Vaší skutečné šlechetnosti.
  3. Horoskop na rok 2018 naznačuje, že delší cesta může pomoci i kariérním vyhlídkám Kozoroha. Máte-li možnost pracovat v zahraničí, určitě ji využijte.
  4. Nedělejte věci „jedním vrzem“. Kozorozi, v roce 2018 bude nejlepší soustředit Vaše úsilí na konkrétní úkoly (práce kvapná, málo platná).
  5. Kariérní horoskop vybízí Kozoroha, aby více přemýšlel o tom, co může dát, poskytnout a předat ostatním, spíše než o tom, co můžete dostat, spotřebovat nebo si ponechat.


eTarot