Blíženci

Blíženci

Horoskop
2018


Blíženci - karta pro karérní horoskop 2018

Blíženci - karérní horoskop na rok 2018

Milenka

Práce bude pro Blížence v roce 2018 skutečnou láskou. Ať děláte, co děláte, horoskop předpovídá, že Vaše kariéra pokvete jako louka z jara. To proto, že cokoli nového chytne Blížence u srdíčka, dokáže také nasměrovat jeho energii vybraným směrem. Karta Milenka též naznačuje, že se může jednat o tajnou lásku, tedy o hledání nových cest k seberealizaci.

Rok 2018 s pohledem vpřed

Rok 2018 skutečně může vést i ke změně zaměstnání, ovšem v takovém případě rozhodně nebudou Blíženci potřebovat kapesník, kterým by osušili slzy zármutku. Horoskop praví, že kdo svůj zrak upírá zamilovaně vpřed, už ani neví, co se děje za jeho zády. Kariérní vyhlídky Vás rozhodně nenechají chladnými. Práce Vás snadno přitáhne a pohltí jako skutečná láska z masa a kostí.Zjistěte více po telefonu

Karolína – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie, Výklad snů

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Plánujete změnu zaměstnání?
Jak se vám bude dařit? Společně najdeme kýžené odpovědi!
Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20! Kartářka Karolína

SMS pište ve tvaru VYLOZ KAROLINA a váš text na 904 30 46

Eleanor – Výklad karet, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Žárlivost vám nedá spát?
Spolu odhalíme, zda je vám skutečně nevěrný!
Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20! Kartářka Eleanor

Jasmína – Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 70 10 20. Kartářka Jasmína

SMS pište ve tvaru VYLOZ JASMINA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Blíženci - karta pro karérní horoskop 2018

Kariéra Blížencům nebude lhostejná

Blíženci by si však měli také uvědomit, že kde je láska, tam mnohdy není snadného návratu zpět. Kdo kvůli lásce svleče z ruky zásnubní prsten, ten se musí připravit i na hledání nového domova. Horoskop varuje, že se jedná často o trnitou cestu, kde o pot a slzy není nouze. Rok 2018 Blížencům rozhodně zaručuje kariéru plnou emocí. Do práce se budete těšit, budete ji milovat, můžete se kvůli ní i trápit, ale rozhodně Vám nebude lhostejná.

Horoskop věští dravost

Rok 2018 může Blížencům přinést také pěkný liják, ale když se počasí vyjasní, Vaše kariéra bude připomínat procházku voňavou alejí. Horoskop předznamenává rovněž zvýšenou dravost Blíženců. Ať už jste sova nebo orel, kolegové v práci si všimnou, že jdete do akce střemhlav a umíte pořádně zatnout drápy.

Kariéra Blížence – doporučení

  1. Blíženci, buďte slušní. Možná občas ucítíte neodolatelnou touhu na někoho plivnout. Avšak sebeovládání a zdvořilost pomůže Vaší kariéře v roce 2018 rozhodně více.
  2. Zaměřte se na technické obory více než na umění nebo humanitní vědy. Tento rok máte totiž větší šanci získat větší prospěch ze svého racionálního a logického způsobu uvažování.
  3. Horoskop připomíná, že byste měli být také připraveni na to, že budete ignorováni. Měli byste počítat s tím, že Vaše problémy a způsob uvažování nebudou jednoduše zajímat každého.
  4. Horoskop apeluje na Blížence – zkuste vypadat působivé každý den. V roce 2018 stojí za to obětovat trochu času, abyste získali výhodu díky nadprůměrnému vzhledu.
  5. Pověste strach na hřebíček. Musíte uznat, že i Vaše kariéra a úspěch je částečně otázkou pouhého štěstí. V roce 2018 nebudete mít vše zcela pod kontrolou.


eTarot