Beran

Beran

Horoskop
2018


Beran - karta pro karérní horoskop 2018

Beran - karérní horoskop na rok 2018

Vdovec

Karta Vdovec předpovídá, že Berani budou muset oželet něco nebo někoho, kdo je dosud v pracovním životě provázel. Kariérní horoskop naznačuje, že se ve výjimečných případech budete muset rozloučit i se samotnou prací a rok 2018 tak může představovat i nečekanou změnu.

Horoskop radí: slibujte méně

Za náhlým obratem může stát chyba nebo slib. Horoskop proto radí: Berani by se měli zamyslet, zda náhodou neslibují více, než jsou poté schopni vykonat. Jestliže sedíte obrazně řečeno na dvou židlích, můžete počítat s tím, že se pod Vámi jedna patrně zlomí, což významně ovlivní v roce 2018 i kariéru Beranů. Podniková účetní, která si po večerech přivydělává vyplňováním daňových přiznání drobných živnostníků, udělá snadno chybu nebo nezvládne dostát všem svým závazkům. Nebo televizní moderátor narozený ve znamení Berana se může opít na večírku tak, že bude druhý den ráno připomínat ve vysílání vyčerpaného velblouda – ten si také plní hrby do zásoby, ovšem vodou, ne pivem.Zjistěte více po telefonu

Judita – Výklad karet, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Přestává vaše manželství fungovat?
Chcete rozpad vztahu zažehnat? Ráda vám poradím jak!
Kartářka Judita na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ JUDITA a váš text na 904 30 46

Nikol – Výklad karet, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Jak získat zpět ztracenou lásku?
Netrapte se a zavolejte mi! Díky výkladu karet to dokážeme!
Najdete mne na tel.: 906 70 10 20. Vaše Nikol

SMS pište ve tvaru VYLOZ NIKOL a váš text na 904 30 46

Damiana – Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Máte obavy z nového začátku? Jak se vám bude dařit?
Poskytnu vám precizní výklad karet, obraťte se na mě!
Najdete mě na tel.: 906 70 10 20. Paní Damiana

SMS pište ve tvaru VYLOZ DAMIANA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Beran - karta pro karérní horoskop 2018

V roce 2018 raději bez půjček

Kariérní horoskop na rok 2018 Beranům doporučuje, aby se vyhnuli větším půjčkám a obecně podnikání na dluh. Nesplácení totiž snadno pohřbí Vaši snahu prosadit se. Měli byste si rovněž dát pozor na přímou konfrontaci. Souboj Coca Coly, Pepsi a Kofoly může Vaší kariéře uškodit, pokud náhodou zastupujete jednu z těchto firem a snažíte se ostatní zašlapat do země. Ukažte ostatním, že Beran má vlastní hodnotu a styl a že nepotřebujete na konkurenci ukazovat prstem. Horoskop naznačuje, že tvořiví a vstřícní Berani přečkají rok 2018 nejsnáze.

Kariéra Berana – doporučení

  1. Uvolněte mysl a připravte se na skutečnost, že má-li se Vaše kariéra pohnout vpřed, musíte pro to také něco obětovat.
  2. Kariérní horoskop předpovídá přítomnost nováčka, kterého budete muset trénovat. (Může se jednat také oVaši novou roli nebo funkci ve firmě).
  3. Buďte přesní přesní a ověřujte všechny informace dvakrát. Rok 2018 bude náchylnější k chybám z nedbalosti, kterých se Berani mohou dopustit.
  4. Rozpoznejte a přijměte Vaše slabé stránky. Horoskop na rok 2018 předpovídá, že z borovice jen těžko můžete udělat růži, ale jakmile budete smíření s vlastními klady i zápory, bude se Vám v práci dařit více než kdy jindy.
  5. Nosit prsten může Beranům pomoci zlepšit kariérní vyhlídky. Možná nevěříte na duchy, ale když prsten nepomůže, jistě Vám neuškodí. Prsten darovaný upřímně nebo z lásky je samozřejmě násobně silnějším spojencem a pomocníkem, jak připomíná horoskop.


eTarot