Vodnář

Vodnář

Tři poháry
2017


Tarotová karta Tři poháry

Vodnář - horoskop na rok 2017

Tristis eris, si solus eris.
Budeš-li sám, bude ti smutno.

Vodnáři, zkuste si horoskop na rok 2017 představit jako nevšední příběh tří žen, které se setkaly u velkého jezera, na jehož březích byly svahy pokryté vinnou révou. Tyto ženy se rozhodly přenocovat ve vinném sklípku, který patřil jedné z nich. Když kamarádky zasedly ke stolu a opojný doušek nebyl daleko, dá rozum že řeč se brzy stočila na jejich muže. Začali se hádat, která z nich umí svému muži být lepší ženou, která jej umí lepé potěšit, která dokáže připravit chutnější jídlo nebo která je dokonce chytřejší než on. Protože však byly všechny tři moudré, nechaly hašteření (pochopily, že každá z nich je nejlepší ženou svému muži, protože každý muž ocení právě ji a její přednosti), pozvedly poháry a radovaly se z času, který si pro vzácné setkání dokázaly najít.

Poučení pro Vodnáře, které z tohoto příběhu plyne, je jednoduché. V roce 2017 se uvolněte a užívejte si. Horoskop praví, pokud nemáte právě na krku milionovou exekuci, pak je velmi pravděpodobné, že Vaše životní úroveň a dostupná zdravotní péče převyšuje standard, ve kterém žil třeba Karel IV. nebo Gaius Julius Caesar. Zaměřte se na Vaše přátele a rodinu. Vodnáři, užívejte si lásky, citů i volnosti myšlenek. Nestresujte se. Nechejte porozumění a klidnou atmosféru prodchnout Váš život.

Šťastná čísla: 2, 4, 9, 13, 18, 20
Klíčové pojmy: dobré časy, zrození, vyrovnanost, nadbytek, oslava úspěchuZjistěte více po telefonu

Dalila – Astrologie, Výklad karet

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Tarotová karta Tři poháry
Tarotová karta Tři poháry


eTarot