Blíženci

Blíženci

Devět mincí
2017


Tarotová karta Devět mincí

Blíženci - horoskop na rok 2017

Crescentem sequitur cura pecuniam.
Rostoucí majetek provází starost.

Blíženci, zkuste si horoskop na rok 2017 představit jako příběh člověka, který měl v měšci devět velkých zlatých mincí. Kamkoli se hnul, houpající měšec jej uhodil do stehna. Nebylo tak ani v jeho silách se pořádně rozběhnout. I když měl samozřejmě hojnost všeho, čeho si zamanul, byl zároveň sužován tíží svého majetku. A co se nestalo, jednoho dne jeho velký krásný dům zachvátil požár. Z boháče se stal záhy chudák. Poslední koláče, které ze stavení zachránil, rozdal všem, kteří mu pomáhali hasit. Protože byl však chytrý a šikovný, lidé jej měli rádi a neváhali mu pomáhat, brzy bydlel opět v novém krásném příbytku a zase se mu dařilo.

Horoskop na rok 2017 tak Blížencům sděluje, že se mohou těšit na hojnost a materiální blahobyt. Nenechte však rozhodně závist nahlodat Váš vstřícný pohled na svět. Buďte k ostatním štědří, protože jen jen s nimi (nebo díky nim) se můžete za bohaté považovat. Tak jako se pekař těžko obejde bez mlynáře, který mu dodá mouku, elektrikáře (aby na práci viděl), plynaře (aby měl čím topit), výrobce pecí (aby měl v čem péci) atd., tak ani Vy mnohdy netušíte, jak moc je Vaše štěstí na ostatních závislé. Blíženci, bohatí jste právě díky druhým! Nezapomeňte v roce 2017 zasadit strom, který ponese ovoce pro všechny.

Šťastná čísla: 2, 6, 7, 11, 16, 22
Klíčové pojmy: investice a příjmy, zisk, materiální hojnost, bezstarostný život, nové projektyZjistěte více po telefonu

Berta – Výklad karet, Práce s kyvadlem

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Tarotová karta Devět mincí
Tarotová karta Devět mincí


eTarot